Силіконові косметичні оболонки для протезування пальців верхніх кінцівок (200)

Силіконові косметичні оболонки для протезування пальців верхніх кінцівок (200)

В наявності
Виробник: Regal Prosthesis LTD.
Код товару: 200

Силіконові косметичні оболонки для протезування пальців верхніх кінцівок

Чому обирають вироби виробництва Regal Prosthesis LTD. Природність у всьому.
Ми вважаємо що наші косметичні вироби вселяють довіру, гордість, приносять комфорт і надійність нашим користувачам. Кожен наш силіконовий косметичний виріб виготовляється вручну і обробляється дбайливо і високопрофесійно. Частина нашого персоналу також мають ампутації кінцівок і користуються виробами нашої компанії, тому вони дуже добре розуміють які будуть відчуття користувачів наших виробів. Вся наша продукція проходить суворий вихідний контроль якості. Відправна точка якості всіх наших силіконових косметичних виробів - це відповідність нормам Євросоюзу РЄ, і стандарту ISO. При розробці наших виробів ми керуємося думкою користувачів і намагаємося знайти грамотні рішення, щоб виправдати їхні сподівання і потреби.
Особливості та переваги наших виробів. Гнучкість: Вашій увазі пропонується велика різноманітність моделей оболонок, широкий розмірний ряд і 36 колірних відтінків. Адаптованість: З додатковими опціями, наприклад такими як естетичні та поверхневі поліпшення, косметичні та практичні доповнення наші силіконові косметичні вироби здатні задовольнити найвибагливіші потреби користувачів. Переваги матеріалу: Силікон, який ми застосуємо нетоксичний і негорючий, пройшов тестування в спеціалізованих лабораторія в Німеччині і відповідають стандартам ISO та застосовуються нами вже протягом 18 років. На відміну від інших матеріалів, силікон стійкий до фарбування зовнішніми забруднювачами, легко миється за допомогою теплої води і дитячого мила, а також є більш пластичним ніж ПВХ.

  • Силіконові косметичні оболонки для виготовлення протезів верхніх кінцівок з яскраво вираженим косметичним ефектом, деталізованими папілярними лініями, венами і суглобами.
  • Застосовується у випадках ампутації пальця / пальців кисті
  • Додаткові опції поліпшення.

Для дорослих

Розміз Чоловіча Жіноча
XL 54 64
XL1 56 -
L 58 82
L1 60 70
L2 62 84
LM 64 76
LM1 - 78
M 66 86
M1 68 -
M2 70 -
M3 72 -
M4 74 -
MS 76 80
MS1 78 -
MS2 - 90
S 80 88
S1 - 92

 

Для дітей

Розміз Чоловіча Жіноча
CL 80 92
CL1 90 -
CM 92 94
CS 96 96
CXS 98 98