Силіконова косметичні оболонка для виготовлення протезів нижніх кінцівок у разі часткової ампутації мису стопи (TOE)

Силіконова косметичні оболонка для виготовлення протезів нижніх кінцівок у разі часткової ампутації мису стопи (TOE)

В наявності
Виробник: Regal Prosthesis LTD.
Код товару: TOE

Силіконова косметична оболонка для протезування пальців миса стопи

Чому обирають вироби виробництва Regal Prosthesis LTD. Природність у всьому.
Ми вважаємо що наші косметичні вироби вселяють довіру, гордість, приносять комфорт і надійність нашим користувачам. Кожен наш силіконовий косметичний виріб виготовляється вручну і обробляється дбайливо і високопрофесійно. Частина нашого персоналу також мають ампутації кінцівок і користуються виробами нашої компанії, тому вони дуже добре розуміють які будуть відчуття користувачів наших виробів. Вся наша продукція проходить суворий вихідний контроль якості. Відправна точка якості всіх наших силіконових косметичних виробів - це відповідність нормам Євросоюзу РЄ, і стандарту ISO. При розробці наших виробів ми керуємося думкою користувачів і намагаємося знайти грамотні рішення, щоб виправдати їхні сподівання і потреби.
Особливості та переваги наших виробів. Гнучкість: Вашій увазі пропонується велика різноманітність моделей оболонок, широкий розмірний ряд і 36 колірних відтінків. Адаптованість: З додатковими опціями, наприклад такими як естетичні та поверхневі поліпшення, косметичні та практичні доповнення наші силіконові косметичні вироби здатні задовольнити найвибагливіші потреби користувачів. Переваги матеріалу: Силікон, який ми застосуємо нетоксичний і негорючий, пройшов тестування в спеціалізованих лабораторія в Німеччині і відповідають стандартам ISO та застосовуються нами вже протягом 18 років. На відміну від інших матеріалів, силікон стійкий до фарбування зовнішніми забруднювачами, легко миється за допомогою теплої води і дитячого мила, а також є більш пластичним ніж ПВХ.

  • Силіконова оболонка з яскраво вираженим косметичним ефектом для протезування пальців миса стопи
  • Призначена для користувачів з ампутацією пальців миса стопи
Кількість ампутованих пальців стопи Рекомендовані моделі оболонок Мисочна частина стопи (Стандартна мисочна частина стопи)
Одиночний палець TOE1S Без мисочной частини стопи
Одиночний палець TOE1C, TOE2C, TOE3C, TOE4C, TOE5C З мисочной частиною стопи
Блок з двох пальців стопи TOE12C, TOE13C, TOE14C, TOE15C, TOE23C, TOE24C, TOE25C, TOE34C, TOE35C, TOE45C З мисочной частиною стопи
Блок з трьох пальців стопи TOE123C, TOE124C, TOE125C, TOE134C, TOE135C, TOE145C, TOE234C, TOE235C, TOE245C, TOE345C З мисочной частиною стопи
Блок із чотирьох або п'яти пальців стопи HDSFHT, HDSF