Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/alpsukr/data/www/alpsukraine.com/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/alpsukr/data/www/alpsukraine.com/system/library/cache/file.php on line 32 Ортопедичні устілки для дітей і підлітків - ALPS Ukraine
Ортопедичні устілки для дітей і підлітків

Ортопедичні устілки для дітей і підлітків

Нет в наличии
Виробник: Alps Ukraine

Ортопедичні устілки Модель ПО-2

Модель ПО-2 (повна довжина, є і ¾) для дітей і підлітків (з 23р. По 40р.) Опис: Заготовки для виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок мають гніздо для розміщення п'яти, коригуючий елемент, а також основу висотою 8-10 мм на всю довжину устілки, що дозволяє коригувати положення стопи по всій довжині. Покриття устілки - в асортименті. Підгонка заготовки відбувається шляхом шліфування основи і додання їй потрібної форми. Показання: Корекція пронации і / або супінації стопи, поздовжня плоскостопість у дітей і підлітків. Зі створенням нової лінії устілок «Слім», Ви відчуєте легкість ходи і комфорт протягом усього дня. Супінатор устілки підтримує і розвантажує стопу. Купуючи устілки «Слім», Ви можете не обмежувати себе у виборі взуття, їх можна використовувати навіть при використані модельного взуття. Устілки «Слім» мають текстильне покриття, супінатор, викладку поперечного зводу. Підходять в будь-яке взуття. Не парять ноги. При використанні універсальних устілок «Слім», Ваші ноги будуть менше втомлюватися, зменшиться навантаження на хребет і суглоби, підвищиться Ваша працездатність. Заготовки для виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок для людей які страждають на цукровий діабет є багатошарові спеціальні устілкі підвищеної м'якості. При виготовленні даних заготовок був застосований спеціальний матеріал ДІА, який використовується у виробництві продукції для діабетиків і запобігає надмірному тертю, що приводить до пошкодження шкірного покриву і утворення виразок. Крім того, дані заготовки покриті спеціальним антибактеріальним покриттям, що зменшує потовиділення, а також допускає вологу обробку.

Переваги нашої продукції:

  • Якість. Наша продукція пройшла реєстрацію в Міністерстві охорони здоров'я України та виготовляється згідно з європейськими стандартами якості.
  • Універсальність устілок. Є можливість індивідуальної підгонки устілок по стопі відповідно до потреб пацієнта.
  • Економічність. Після мінімальної обробки заготовки стають готовими устілками, що дозволяє значно скоротити час обслуговування пацієнта (з 1 тижня до 1-1,5 годин).
  • Посилена підтримка стопи. Унікальний армуючий елемент, який не має аналогів в Україні, посилює коригуючий ефект устілки.
  • Зручність при носінні. М'які матеріали, використані при виробництві, підвищують рівень комфортності при використанні виробів.
  • Спеціальне призначення. Широкий діапазон устілок для дітей, діабетиків, спортсменів і людей похилого віку.
Warning: SessionHandler::write(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/alpsukr/data/www/alpsukraine.com/system/library/session/native.php on line 21