Ортопедичні устілки

Ортопедичні устілки

Нет в наличии
Виробник: Alps Ukraine

Ортопедичні устілки Модель ПО-1

Модель ПО-1 з підтримкою поперечного та поздовжнього склепінь (з 35р. По 46р.) ы ПО-3 з підтримкою поздовжнього склепіння (з 35р. По 46р.)
Опис: Заготівля для виготовлення індивідуальної ортопедичної устілки має гніздо для розміщення п'яти, коригуючий елемент, а також основу висотою 8-10 мм і довжиною 2/3 довжини устілки, що дозволяє коригувати положення стопи в області п'яти і середній області. Покриття устілки - натуральна шкіра чорного або рудого кольору, а також перфорований спінений поліетилен блакитного кольору (пройшов токсикологічний контроль і гігієнічну експертизу в МОЗ України). Підгонка заготовки відбувається шляхом шліфування основи і додання їй потрібної форми.
Показання: Корекція пронации і / або супінації стопи, поперечної та поздовжньої плоскостопості.

Переваги нашої продукції:

  • Якість. Наша продукція пройшла реєстрацію в Міністерстві охорони здоров'я України та виготовляється згідно з європейськими стандартами якості.
  • Універсальність устілок. Є можливість індивідуальної підгонки устілок по стопі відповідно до потреб пацієнта.
  • Економічність. Після мінімальної обробки заготовки стають готовими устілками, що дозволяє значно скоротити час обслуговування пацієнта (з 1 тижня до 1-1,5 годин).
  • Посилена підтримка стопи. Унікальний армуючий елемент, який не має аналогів в Україні, посилює коригуючий ефект устілки.
  • Зручність при носінні. М'які матеріали, використані при виробництві, підвищують рівень комфортності при використанні вироби.
  • Спеціальне призначення. Широкий діапазон устілок для дітей, діабетиків, спортсменів і людей похилого віку.