Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/alpsukr/data/www/alpsukraine.com/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/alpsukr/data/www/alpsukraine.com/system/library/cache/file.php on line 32 Силіконовий ProLiner - огляд інноваційного та зручного для шкіри силіконового протезного лайнера
Силіконовий ProLiner
01/04/21
1085

Силіконовий ProLiner

ALPS представляє інноваційний і зручний для шкіри силіконовий протезний лайнер

Цей лайнер дозволяє уникнути деяких клінічних проблем і недоліків силікону, які виникають при застосуванні, через високий коефіцієнта статичного тертя, характерного для силіконових полімерів, в контакті зі шкірою.

Силіконовий ProLiner | Створено бути різним

Більшість силіконових лайнерів на ринку мають однакові проблеми: вони жорсткі, не особливо зручні або еластичні.

Наш новий SiliconProLiner створений бути іншим

Ми спеціально зосередитися на цих проблемах для поліпшення характеристик лайнера для кожного пацієнта як унікального, індивідуального, від низького до високого рівня активності.

Результат - дуже зручний лайнер, виконаний з неймовірно розтяжної тканини, щоб запобігти здавлюванн., з 100% чистим і повністю зручним для шкіри силіконом, значно зменшено тертя між шкірою і лайнером.

Ещё новости
Warning: SessionHandler::write(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/alpsukr/data/www/alpsukraine.com/system/library/session/native.php on line 21