Alps Ukraine

Компанія ALPS South LLC- виробник і постачальник лайнерів (чохлів) для протезів на світовому ринку, була заснована в 1988 році і стала лідером в області розробки і виробництва сучасної гелевої продукції. З 2001 року в Україні починає працювати представництво ALPS South LLC - компанія Альпс Україна.

Ми пропонуємо наколінники, лайнери (чохли), замки, засоби по догляду за шкірою і іншу продукцію, яка створює комфорт і безпеку для пацієнтів з ампутованими кінцівками.

АЛЬПС УКРАЇНА - це висока якість, надійність і доступні ціни!

Alps Ukraine - Про нас

Альпс Україна є ексклюзивним представником компанії Regal Prosthesis ltd (компоненти для протезування верхніх та нижніх кінцівок), а також виробник ортопедичної продукції - ортопедичних устілок.

Ми пишаємося високою якістю продукції. Робимо життя краще.

Alps Ukraine - Про нас
Напрями
  • Протезування Alps пропонує продукцію яка підвищує комфорт і безпеку для пацієнтів ампутацією кінцівок як вище, так і нижче коліна
  • Догляд за шкірою Alps застосувала 2 фундаментальних відкриття: тепловий вплив на шкіру розробила формулу жиро-розчинних антиоксидантів.
  • Догляд за тваринами Новий дізенфектант для котячого туалету бореться з бактеріями, мікробами і вірусами в котячому туалеті
Наші корені

Більше 40 років досвіду розробки нових ідей і поліпшення життя

Досвід роботи Alps South LLC's з силіконом повертає нас на 40 років назад, коли д-р Алдо Лаги, Президент Alps South Corporation, став одним з перших винахідників силіконових продуктів і технологічних процесів в General Electric.

Перша фабрика Alps відкрилася в м.Нью-Йорк в 1988. У 1994 Alps перевезла виробництво до Флориди, де зараз знаходяться 3 відділи: Протезування, Турбота про пацієнтів і Силікони. Величезна відданість разом з увагою до інновацій дозволили компанії зареєструвати понад 50 патентів в різних категоріях продуктів.

Alps Ukraine - Про нас
Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації