Сертифікати та патенти

Інвестиції в інновації, дослідження та якість, як з точки зору продуктів, так і методів роботи, як і раніше є пріоритетом для ALPS, що дозволяє нам пропонувати послуги класу ПРЕМІУМ.
Це означає, що компанія ALPS може гарантувати якість і безпеку своєї продукції завдяки її сертифікації в найважливіших організаціях з міжнародним визнанням.
ALPS виробляє медичні вироби, схвалені Управлінням з контролю якості продуктів харчування та лікарських засобів США (FDA), з 1989 року. Продукція ALPS розробляється та виробляється відповідно до стандартів ISO13485 і GMP (належна виробнича практика), відповідає вимогам регламенту ЄС CEE 93/42 UE і Регламенту щодо медичних виробів 2017/745.
Відділ контролю якості та відповідності нормативним вимогам ALPS займається підтримкою високої якості на кожному етапі наших бізнес-процесів, включаючи надання підтримки всім нашим партнерам для дотримання всіх місцевих і міжнародних нормативних вимог.

Компанія ALPS відома своєю непохитною прихильністю до інновацій та постійних інвестицій у дослідження та розробки. Це дозволило компанії зареєструвати понад 60 патентів у всьому світі.