Амбасадори
-
Массімо Джандіното (Massimo Giandinoto)
Коли Массімо було 9 років, йому діагностували остеосаркому лівої п’яти, і через місяць було прийнято рішення про негайну ампутацію кінцівки. Незважаючи на це, він багато часу приділяв такими видами спорту, як біг і парарафтинг. У 2018 році він виграв чемпіонат Італії у забігах на 60 і 200 метрів у приміщенні, і до нього звернулася Італійська федерація рафтингу. Спорт завжди був фундаментальною частиною його життя. Саме це врятувало його, змусивши відчути, що він вписується в загальну картину, як і будь-хто інший.
Дізнатися більше -
Robert Rodriguez
Роберт Родрігес народився з вродженою вадою розвитку – гемімелією малогомілкової кістки. У десять місяців його мамі довелося прийняти важке рішення про ампутацію ноги. Вона не була впевнена, що прийняла правильне рішення для свого сина, але Роберт вдячний їй за це. Зі своєю ампутацією та протезом він з гордістю демонструє іншим, що всі люди з ампутованими кінцівками здатні робити те ж саме, що і будь-яка інша працездатна людина. Сьогодні Роберт – батько, чоловік, мотиваційний спікер та спортсмен. Він виступає в команді з триатлону Para-Elite Triathlon Team за збірну США та в команді США з футболу серед ампутованих. Випробування й труднощі, з якими Роберт зіткнувся морально і фізично в юності, навчили його завжди боротися, незважаючи на обставини. На власному досвіді він переконався, що іноді все не так погано, як здається, і успіх не за горами, якщо продовжувати наполегливо працювати.
-
Даніела Пецинова (Daniela Pecinová)
Даніела втратила праву ногу після того, як у 16 років у неї діагностували пухлину. Тепер Даніела доводить, що вона боєць. Після того, як вона почала займатися танцями на пілоні – парапол – у 2016 році, вона стала чемпіонкою світу. Лайнери ALPS дозволяють Даніелі носити протез протягом усього дня, забезпечуючи комфорт під час виконання повсякденних справ.
Дізнатися більше
Дозвольте собі надихнутися історіями, які мотивують нас продовжувати робити все можливе щодня, щоб покращити життя та мобільність людей, які втратили ногу.
Це історії людей, які знайшли в собі мотивацію і сили почати все спочатку, взяти життя у свої руки та перетворити його на щось цінне та унікальне.
Мирослав Мотейзик (Miroslav Motejzík)
У 2010 році Мирослав потрапив у автомобільну аварію, в результаті чого його ліва нога була ампутована нижче коліна. Використання лайнерів ALPS підвищило його впевненість у собі, чим би він не займався: будь то їзда на гірському велосипеді, піший туризм або катання на лижах. Мирослав сам дуже активний і щодня мотивує інших.
Дізнатися більше
Яцек Томчак (Jacek Tomczak)
Яцек був молодим чоловіком, який вів дуже активний спосіб життя і багато часу присвячував заняттям спортом. Коли йому було 19 років, з ним трапився нещасний випадок на роботі в шахті, внаслідок чого він втратив ліву ногу. На той момент його світ було зруйновано. Але завдяки своїм друзям, родині та власним зусиллям він зрозумів, що життя після ампутації не обов’язково повинно обмежуватися чотирма стінами квартири.
Дізнатися більше
Іржі Фойтик (Jiří Fojtík)
Іржі — колишній кадровий військовий. Він був поранений під час військових навчань і втратив руку та ногу, але це не позбавило його дивовижно позитивного життєвого настрою. Іржі дуже активний. Він любить все: катання на лижах, біг, їзду на велосипеді, верхову їзду і взагалі всі види спорту.
Дізнатися більше
Каміль Мішталь (Kamil Misztal)
У дитинстві Каміль обпік обидві ноги та руки: лікарям вдалося врятувати його, але йому довелося перенести кілька операцій, і через майже 20 років ампутація була крайнім рішенням. Завдяки протезу ноги він знову зміг сісти на велосипед і почав подорожувати по всій Європі. ALPS зробила можливою його найепічнішу подорож на велосипеді: 2800 км через 4 країни всього за 19 днів.
Дізнатися більше